Kontakt, personal

Karin Höglin, Biträdande rektor 
Telefon: 0690-250 356
E-post: karin.hoglin@ange.se

Maja Öberg, studie och yrkesvägledare 
E-post: maja.oberg@ange.se

Beatrice Bäckström, skoladministratör
Telefon: 0690-250 217
E-post: beatrice.backstrom@ange.se

Lottie Ullberg, lärare Särskild undervisning för vuxna
Telefon: 073-274 20 44
E-post: lottie.ullberg@ange.se

Lena Vestberg, lärare svenska, svenska som andra språk, engelska, samhällskunskap, matematik grund, studiehandledare
Telefon: 073-274 02 10
E-post: lena.vestberg@ange.se

Ann Axelsson, studiehandledare, stöd till distanselever, tentamensansvarig
Telefon: 073-761 89 45
E-post: ann.axelsson@ange.se

Berit Hedlund, Vård och omsorg
E-post: berit.hedlund@ange.se

Sara Lundin, Barn och fritid
E-post: sara.lundin@ange.se

Marie Mogren, lärare SFI
Telefon: 073-800 34 59
E-post: marie.mogren@ange.se

Anna Igelström,lärare SFI
E-post anna.igelstrom@ange.se

Anna Ångman, lärare SFI
E-post anna.angman@ange.se

Telefon SFI: 073-274 02 07