Kontakt, personal

Karin Höglin, TF rektor, studievägledare 
Telefon: 0690-250 356
E-post: karin.hoglin@ange.se

Beatrice Bäckström, skoladministratör
Telefon: 0690-250 217
E-post: beatrice.backstrom@ange.se

Marie Mogren, lärare
Telefon: 073-274 02 07
E-post: marie.mogren@ange.se

Lottie Ullberg, lärare Särskild undervisning för vuxna
Telefon: 073-274 20 44
E-post: lottie.ullberg@ange.se

Therese Wennerberg, lärare matematik
Telefon: 073-274 02 10
E-post: therese.wennerberg@ange.se

Lena Westberg, lärare svenska, svenska som andra språk och engelska grund
Telefon: 073-274 02 10
E-post: lena.westberg@ange.se

Ann Axelsson, stöd till distanselever, provansvarig till distanselever
E-post: ann.axelsson@ange.se

Ingrid Hugosson, Vård och omsorg
E-post: ingrid.hugosson@ange.se

Berit Hedlund, Vård och omsorg
E-post: berit.hedlund@ange.se

Sara Lundin, Barn och fritid
E-post: sara.lundin@ange.se