Kontakt, personal

Per Håkansson, rektor 
Telefon: 0690-250 239
E-post: Per.Hakansson@ange.se

Karin Höglin, Biträdande rektor, studievägledare 
Telefon: 0690-250 356
E-post: karin.hoglin@ange.se

Beatrice Bäckström, skoladministratör
Telefon: 0690-250 217
E-post: beatrice.backstrom@ange.se

Marie Mogren, lärare
Telefon: 073-800 34 59
E-post: marie.mogren@ange.se

Lottie Ullberg, lärare Särskild undervisning för vuxna
Telefon: 073-274 20 44
E-post: lottie.ullberg@ange.se

Margareta Nenzen, lärare svenska som andra språk och engelska gymnasiala kurser
Telefon: 073-063 73 48
E-post: margareta.nenzen@ange.se

Lena Westberg, lärare svenska, svenska som andra språk, engelska, samhällskunskap, matematik grund
Telefon: 073-274 02 10
E-post: lena.westberg@ange.se

Ann Axelsson, lärare matematik, stöd till distanselever, tentamensansvarig
Telefon:073-761 89 45
E-post: ann.axelsson@ange.se

Ingrid Hugosson, Vård och omsorg
E-post: ingrid.hugosson@ange.se

Berit Hedlund, Vård och omsorg
E-post: berit.hedlund@ange.se

Sara Lundin, Barn och fritid
E-post: sara.lundin@ange.se

Anna Igelström,lärare SFI

Anna Ångman, lärare SFI

Anette Kempe, lärare SFI

Valeria Dralova, lärare SFI

Telefon SFI: 073-274 02 07